[2:59:22 PM] Kisma: plädistamisõppused on reedel:
17:30 - hakkame pihta Võitlevas sõnas, kus einestame mõnusad makaronid ( soovitavalt värvilie kastmega - mida kirevam, seda huvitavam) Kõrvale tuleb võtta mõned õlled ja shotid.
18:30 - lähme poodi ja võtame veneviinad (kindlasti peavad olema vene omad, kuna nagu kõik teavad, et see ei tekita pohmakat!) Peale joogiks ploomi ja ananassi mahl.
18:35 - alustame rebase juures viina joomisega.
19:00 - oleme joonud viinad ära ja tekib tunne juurde juua
19:05 - Vallibaari millimallikaid jooma
19:10 - ostame Viru tn-lt igaksjuhuks lilled. (Kui kunagi koju jõuame on vaja ju naisele head meelt teha)
19:20 - Woodstocki LIIT`ma
....
09:27 - avastame end Paldiski mnt-lt, riided täis plädistatuna, pangakaartide asemel hunnik tsekke Liitmisest, millimallikast, Venusest, Hollywoodist, Angelist. Juksil käeluu murd, vaderil jalaluu murd, rebase aukoht teadmata. Morgul ja Shana on omastanud kaineri ainukese voodi.


Täna peaks reede olema, see aga tähendab, et keerab juba tümmi kõvemaks. Õhtal võtab linna peale laiama minnes vana telefoninüssa kaasa, kodu varuvõtmed jätab igaksjuhuks Radissoni valvelauda, pangakaardile paneb kulutuslimiidi peale, Toiduplatsist käib praegu läbi ja tellib varahommikuks burgeri juba ära... Mustamäe haiglasse helistab ette, et võibolla ... ... tulen kergemate vigastustega varahommiku kanti läbi... siis nipet-näpet ettevalmistused veel ja peaks mõnus 23 mai õhtupoolik tulema!

-- vello nelikendkaks